AS220S12DCL-5W
Part No
AS220S12DCL-5W
Manufacturer
HenLv Power
Description
AC DC CONVERTER 12V 5W
Stock
200
Manufacturer :
HenLv Power
Product Category :
AC DC Converters
Applications :
Approval Agency :
Current - Output (Max) :
600mA
Efficiency :
68%
Features :
Mounting Type :
Number of Outputs :
Operating Temperature :
Package / Case :
Power (Watts) :
Product Status :
Active
Standard Number :
Type :
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
12V