AC220S05DC-15WH2
Part No
AC220S05DC-15WH2
Manufacturer
HenLv Power
Description
AC DC CONVERTER 5V 15W
Stock
200
Manufacturer :
HenLv Power
Product Category :
AC DC Converters
Applications :
Approval Agency :
Current - Output (Max) :
3A
Efficiency :
77%
Features :
Mounting Type :
Number of Outputs :
Operating Temperature :
Package / Case :
Power (Watts) :
Product Status :
Active
Standard Number :
Type :
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
5V