AC220S05DC-25WH2
Part No
AC220S05DC-25WH2
Description
AC DC CONVERTER 5V 25W
Current - Output (Max) :
5A
Efficiency :
77%
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
5V