AC220S12DC-30WH2
Part No
AC220S12DC-30WH2
Description
AC DC CONVERTER 12V 30W
Current - Output (Max) :
2.5A
Efficiency :
79%
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
12V