AC220D24DC-30W
Part No
AC220D24DC-30W
Description
AC DC CONVERTER +24V/-24V 30W
Current - Output (Max) :
625mA
Efficiency :
84%
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
24V