AC220M051212DC-30W
Part No
AC220M051212DC-30W
Description
AC DC CONVERTER 5V/12V/12V 30W
Efficiency :
80%
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
5V, 12V