ECE60US48
Part No
ECE60US48
Description
AC/DC CONVERTER 48V 60W
Stock
8
Current - Output (Max) :
1.25A
Efficiency :
86%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
60 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Output 1 :
48V