VSK-S20-9U
Part No
VSK-S20-9U
Description
AC/DC CONVERTER 9V 20W
Stock
39
Current - Output (Max) :
2.1A
Efficiency :
77%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
6-DIP Module
Power (Watts) :
20 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1 :
9V