AME10-24SBJZ
Part No
AME10-24SBJZ
Description
AC/DC CONVERTER 24V 11W
Stock
10
Approval Agency :
CE
Current - Output (Max) :
450mA
Efficiency :
82%
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
4-DIP Module
Power (Watts) :
11 W
Voltage - Input :
90 ~ 528 VAC, 100 ~ 745 VDC
Voltage - Output 1 :
24V