VSK-S15-48U
Part No
VSK-S15-48U
Description
AC/DC CONVERTER 48V 15W
Stock
10
Approval Agency :
CB Scheme, EN, IEC, UL
Current - Output (Max) :
320mA
Efficiency :
85%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
15 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1 :
48V