AMEOF15-24SL277NZ-B
Part No
AMEOF15-24SL277NZ-B
Description
AC/DC CONVERTER 24V 15W
Stock
6
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
cURus
Current - Output (Max) :
625mA
Efficiency :
85%
Features :
Universal Input
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Power (Watts) :
15 W
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
24V