PSK-S25D-9
Part No
PSK-S25D-9
Description
AC/DC CONVERTER 9V 23W
Stock
14
Approval Agency :
CB Scheme, IEC, UL
Current - Output (Max) :
2.5A
Efficiency :
81%
Features :
Adjustable Output, Universal Input
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Package / Case :
9-DIP Module, 6 Leads
Power (Watts) :
23 W
Product Status :
Last Time Buy
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Voltage - Output 1 :
9V