P32-12SMXA
Part No
P32-12SMXA
Description
AC/DC CONVERTER 12V
Current - Output (Max) :
100mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
5-DIP Module
Voltage - Input :
105 ~ 230 VAC
Voltage - Output 1 :
12V