P32-75S/22/MHIA
Part No
P32-75S/22/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 75V
Applications :
Medical
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
35mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
5-DIP Module
Voltage - Input :
105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
75V