P33-10SM/22/MHIA
Part No
P33-10SM/22/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 10V
Current - Output (Max) :
120mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
4-DIP Module
Voltage - Input :
105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
10V