P32-24SMXA
Part No
P32-24SMXA
Description
AC/DC CONVERTER 24V
Current - Output (Max) :
50mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
5-DIP Module
Voltage - Input :
105 ~ 230 VAC
Voltage - Output 1 :
24V