P32-100SXE/MHIA
Part No
P32-100SXE/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 100V
Applications :
Medical
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
25mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
105 ~ 240 VAC
Voltage - Output 1 :
100V