P33-100S/MHIA
Part No
P33-100S/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 100V
Current - Output (Max) :
50mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
7-DIP Module, 5 Leads
Voltage - Input :
105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
100V