P35-15SAX
Part No
P35-15SAX
Description
AC/DC CONVERTER 15V
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Current - Output (Max) :
300mA
Efficiency :
Features :
SCP
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
7-DIP Module
Voltage - Input :
115 ~ 220 VAC
Voltage - Output 1 :
15V