P32-100SXA
Part No
P32-100SXA
Description
AC/DC CONVERTER 100V
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Current - Output (Max) :
25mA
Efficiency :
Features :
SCP
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
105 ~ 230 VAC
Voltage - Output 1 :
100V