P32-180SQ
Part No
P32-180SQ
Description
AC/DC CONVERTER 180V
Current - Output (Max) :
15mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
7-DIP Module, 5 Leads
Voltage - Input :
100 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
180V