P32-150SX/MHIA
Part No
P32-150SX/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 150V
Current - Output (Max) :
17mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
105 ~ 220 VAC
Voltage - Output 1 :
150V