P34-10SX/MHIA
Part No
P34-10SX/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 10V
Current - Output (Max) :
250mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
105 ~ 220 VAC
Voltage - Output 1 :
10V