P37-24SQX
Part No
P37-24SQX
Description
AC/DC CONVERTER 24V
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Current - Output (Max) :
500mA
Efficiency :
Features :
SCP
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
7-DIP Module, 5 Leads
Voltage - Input :
100 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
24V