P35-50SQX
Part No
P35-50SQX
Description
AC/DC CONVERTER 50V
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Current - Output (Max) :
300mA
Efficiency :
Features :
SCP
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
100 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1 :
50V