P52-12XE/MHIA
Part No
P52-12XE/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V
Current - Output (Max) :
250mA, 120mA, 120mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
105 ~ 240 VAC
Voltage - Output 1 :
5V
Voltage - Output 2 :
12V