P52-15XE/MHIA
Part No
P52-15XE/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 5V +/-15V
Current - Output (Max) :
250mA, 100mA, 100mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
105 ~ 240 VAC
Voltage - Output 1 :
5V
Voltage - Output 2 :
15V