P37-15SXA/MHIA
Part No
P37-15SXA/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 15V
Applications :
Medical
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
500mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
105 ~ 230 VAC
Voltage - Output 1 :
15V