P37-24SAX/MHIA
Part No
P37-24SAX/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 24V
Applications :
Medical
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
500mA
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
7-DIP Module, 5 Leads
Voltage - Input :
115 ~ 220 VAC
Voltage - Output 1 :
24V