VSK-S25-48U
Part No
VSK-S25-48U
Description
AC/DC CONVERTER 48V 25W
Current - Output (Max) :
500mA
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
6-DIP Module
Power (Watts) :
25 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1 :
48V