PSK-25W-48
Part No
PSK-25W-48
Description
AC/DC CONVERTER 48V 24W
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
500mA
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Package / Case :
6-DIP Module
Power (Watts) :
24 W
Product Status :
Last Time Buy
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
48V