RAC20-24SK/W
Part No
RAC20-24SK/W
Description
20W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
Stock
869
Applications :
Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output 1 :
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
Features :
Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C (With Derating)
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output 1 :
24V