AC220TD2424DZ-15W
Part No
AC220TD2424DZ-15W
Manufacturer
HenLv Power
Description
AC DC CONVERTER 24V/24V 15W
Stock
200
Manufacturer :
HenLv Power
Product Category :
AC DC Converters
Applications :
Approval Agency :
Current - Output 1 :
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
72%
Features :
Mounting Type :
Number of Outputs :
Operating Temperature :
Power (Watts) :
15W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Standard Number :
Type :
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Isolation :
3000 V
Voltage - Output 1 :
24V