P33-10SM-FST
Part No
P33-10SM-FST
Description
AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Current - Output 1 :
120 mA
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
105 ~ 125 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
10V