OVS-15G-UC
Part No
OVS-15G-UC
Description
AC/DC CONVERTER 15V 96W
Current - Output 1 :
12 A
Efficiency :
70%
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
96W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
15V