WSU120-3000
Part No
WSU120-3000
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
Stock
753
Current - Output (Max) :
3A
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Power (Watts) :
36 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V
Datasheets
WSU120-3000
Manufacturer related products
    CMC 16MH 2.6A 2LN TH ESD
    CMC 2MH 7.5A 2LN TH ESD
    CMC 1MH 20A 2LN TH ESD
    CMC 2.4MH 17A 2LN TH ESD
    CMC 4MH 14.5A 2LN TH ESD