KTPS24-24010WA-VI-P1
Part No
KTPS24-24010WA-VI-P1
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
Stock
406
Current - Output (Max) :
1A
Efficiency :
Level VI
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
24 W
Product Status :
Active
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
24V