KTPS45-0950DT-3P-VI-C-P1
Part No
KTPS45-0950DT-3P-VI-C-P1
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 45W
Stock
410
Approval Agency :
IEC
Current - Output (Max) :
5A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
Input Type :
Cord (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
45 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
9V