QFWB-10-5-USUB
Part No
QFWB-10-5-USUB
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Stock
230
cULus
Cord Length :
Current - Output (Max) :
2.1A
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
USB Micro
Polarization :
Power (Watts) :
10 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
5V
Datasheets
QFWB-10-5-USUB
Manufacturer related products
    CBL DVI(12+5) CON 3' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 6' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 10' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 16' 26 AWG