WSX075-3200-R13
Part No
WSX075-3200-R13
Description
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 24W
Stock
44
Current - Output (Max) :
3.2A
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Polarization :
Negative Center
Power (Watts) :
24 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
7.5V
Datasheets
WSX075-3200-R13
Manufacturer related products
    CMC 16MH 2.6A 2LN TH ESD
    CMC 2MH 7.5A 2LN TH ESD
    CMC 1MH 20A 2LN TH ESD
    CMC 2.4MH 17A 2LN TH ESD
    CMC 4MH 14.5A 2LN TH ESD