WSX180-1330-13
Part No
WSX180-1330-13
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 24W
Stock
16
Current - Output (Max) :
1.33A
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
24 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
18V
Datasheets
WSX180-1330-13
Manufacturer related products
    CMC 16MH 2.6A 2LN TH ESD
    CMC 2MH 7.5A 2LN TH ESD
    CMC 1MH 20A 2LN TH ESD
    CMC 2.4MH 17A 2LN TH ESD
    CMC 4MH 14.5A 2LN TH ESD