SWH15-9-EB-ST
Part No
SWH15-9-EB-ST
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W
Current - Output (Max) :
1.5A
Efficiency :
83.6%
No Load Power Consumption :
100mW
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Stripped, Tinned Wire Leads
Polarization :
Power (Watts) :
14 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
9V