SDM65-18-UD2-P6
Part No
SDM65-18-UD2-P6
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 65W
Current - Output (Max) :
3.62A
No Load Power Consumption :
210mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
65 W
Region Utilized :
Europe
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
18V