AFM60US24
Part No
AFM60US24
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Current - Output (Max) :
2.5A
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Power (Watts) :
60 W
Voltage - Input :
80 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V