AHM180PS24
Part No
AHM180PS24
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 180W
Current - Output (Max) :
7.5A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
180 W
Voltage - Input :
80 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V