DPD120080E-P13/RP
Part No
DPD120080E-P13/RP
Description
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 9.6W
Current - Output (Max) :
800mA
Input Connector :
CEE 7/16
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
9.6 W
Region Utilized :
Europe
Standard Number :
Voltage - Input :
230VAC
Voltage - Output :
12V