DPD120080E-P5/RN
Part No
DPD120080E-P5/RN
Description
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 9.6W
Current - Output (Max) :
800mA
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Power (Watts) :
9.6 W
Voltage - Input :
230VAC
Voltage - Output :
12V