GS15B-8P1J
Part No
GS15B-8P1J
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 15W
Current - Output (Max) :
310mA
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Power (Watts) :
15 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
48V