DTJ1524S3V3
Part No
DTJ1524S3V3
Description
DC/DC CONVERTER 3.3V 10W
Stock
13
Current - Output (Max) :
3A
Efficiency :
81%
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (With Derating)
Power (Watts) :
10W
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
3.3V