PYBE20-Q24-S24-T
Part No
PYBE20-Q24-S24-T
Description
DC/DC CONVERTER 24V 20W
Stock
25
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
EN
Current - Output (Max) :
834mA
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Power (Watts) :
20W
Product Status :
Active
Standard Number :
55024; 55032 Class A
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
24V